Sayfalar

8 Kasım 2016 Salı

İNCELEME : Rimmel London Scandeleyes Reloaded Maskara

Uzun süredir yazı yazmıyorum nasıl başlayacağımı bilemediiiim . O zaman herkese merhaba diyeyim .
Bugünkü yazım son indirimlerden birinde aldığım Rimmel London'ın yeni maskarası ile ilgili.Aldığım günden beri yaptığım her makyajda kullanıyorum ki doğru bir inceleme yazısı olsun.
Önce maskaranın vaatleri nelermiş bir bakalım;

20161107_163917

"24 saate kadar etkisini sürdüren, Scandaleyes Reloaded Maskara dayanıklı bir hacim etkisi sağlıyor. Yenilikçi formülü ile topaklanma yapmadan kirpiklerinizde 11 kat  daha fazla  hacim görünümü sağlayan Rimmel Scandaleyes Reloaded Maskara siyah ve dolgun kirpiklere ulaşmanıza yardımcı oluyor. "

20161107_16394524 saate kadar etkisini sürdürüyor mu? Pek sanmıyorum evet kirpikte duruyor ama sadece duruyor . Zaten ilk sürdüğümde de çok büyük bir hacim artışı yaşamadığım için 24 saat boyunca kirpiğimde zınkkk diye durmasını beklemiyorum.

Evet topaklanma yapmıyor yapısı oldukça ince yani sürerken kirpiklerinizle cebelleşmiyorsunuz hemde yeni bir maskara olmasına rağmen .Hepimiz biliyoruz ki maskarayı ilk açtığımızda müthiş ıslaktır ve sürmesi zordur.Ayrıca çok çabuk kuruyor bu avantajda dezavantajda olabilir.

Ambalajında da yazdığı gibi kolay temizleniyor . Ben Garnierin pembe micellar suyuyla rahatlıkla temizliyorum. Yalnız bundan önce Maybelline'in Lash Sensational maskarasını kullandığımda çıkarırken daha çok ovalamama rağmen yaşamadığım kirpik dökülmesini bunda yaşadım. 

Fırçasındanda biraz bahsedelim tombik ucu geri kalan kısmına nazaran daha ince göz pınarına doğru daha rahat uygulamayı sağlıyor ama fırçası pek benim sevdiğim tarzda değil sanırım kirpiklerimi  kavrayan fırçaları daha çok seviyorum.

20161107_163958-crop

Özetle benim çok sevdiğim bir maskara olmadı ne yazık ki .Şimdiye kadar hep Maybelline'in maskaralarını  kullandım ve hepsinde sürdüğüm an kirpiklerimde o hacmi hissettim.Ancak iddiası hacim olan bu maskaranın bu kadar hafif yapıda çıkması beni üzdü .İlk defa Rimmel Londan'ın bir maskarasını kullandım böyle bir başlangıç olsun istemezdim :)

Kirpiklerimde tek kar sürülmüş halini görüyorsunuz . 2.katıda sürüp çekmiştim ama hiç fark yok diye yüklemedim.Takdir sizin :)

20161106_112748


Ama kirpikleri birbirine yapıştırmaması ve hafif bir yapıda olmasıyla günlük yada hiç yokmuş gibi görünen makyajlarda kullanılabilir.

0 güzel yorum :) ♥:

Yorum Gönder